Open solicitatie

Je wilt onder deel worden van ons team maar je droombaan staat niet tussen de vacatures? Geen probleem. Wij geloven dat we er met z’n allen beter van worden als jij kunt doen waar je blij van wordt. Vertel ons dus vandaag nog hoe je ons team wilt versterken!

Waar ben je goed in en wat vind je leuk? Blaas ons omver met een open sollicitatie. Beschrijf welke ontbrekende schakel jij binnen ons team kunt zijn en wat dat betekent voor onze klanten. Als we met jou het beste internetbureau van Nederland worden, nodigen we je zeker uit. Voor echte digital natives met een stevige dosis ondernemersdrift, is een mooie werkplek zo geregeld.

Interessen in deze vacature?

Vul dan snel het formulier in!
mm

Met wie ga je samenwerken?

is al onderdeel van het searacon team! Wil je meer weten over deze Vacature? Neem dan gerust contact op met Wesley